Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Понад 2 млн щороку надходитиме до місцевих бюджетів області завдяки земельним торгам

Упродовж першого півріччя 2019 року аграрії придбали права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальний розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить понад 2 млн грн.
 
Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.
 
Договори оренди переможці торгів уклали строком на 7 років. Землі, загальною площею 690,1914 га, будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 
Найдорожче під час торгів продано право оренди на земельну ділянку площею 45,7087 га на території Невгодівської сільської ради Овруцького району Житомирської області, де стартова ціна піднялася з 8% до 460,51% від нормативної грошової оцінки.
 
Довідково. Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
 
Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Джерело: oda.zt.gov.ua