Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Поліція просить звягельчан упізнати на відео злочинця, що міг розтрощити памятники на Чехова


pro.cn.ua


КРИМІНАЛ

Правоохоронці вилучили відео з камери спостереження, де є підозрілий чоловік, який ймовірно може бути причетним до злочину на вулиці Чехова.

Камери зафіксували, що о 22.49 годині чоловік у білій футболці поводить себе підозріло — спочатку він підплигує на пішохідному переході, намагається говорити з двома дівчатами, а потім ходить на проїжджій частині й перешкоджає руху транспорту на перехресті. В поліції підозрюють, що чоловік знаходився в стані алкогольного сп'яніння чи під дією наркотичних засобів. 

Поліція закликає усіх жителів Новограда-Волинського подивитись відео і, якщо ви впізнали невідомого чоловіка, повідомте правоохоронцям. Крім того, водії, які проїжджали 31 липня на перехресті вулиць Пушкіна і Шевченка та бачили цього чоловіка, чи ваш відеореєстратор зафіксував його — зверніться до Новоград-Волинського відділу поліції на вулиці Івана Франка, 3-А, адже саме ця особа може бути причетною до акту вандалізму на міському кладовищі.

Телефони чергової частини:

  • (04141) 5-22-25;
  • (04141) 5-50-24;
  • (063) 650-96-64.

Нагадаємо, в ніч з 31 липня на 1 серпня невідомі пошкодили 16 пам'ятників на міському кладовищі. 

 

Джерело: novograd.city