Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Поліція Новограда-Волинського встановлює особу правопорушника, який поводив себе неадекватно та заважав руху автотранспорту (ФОТО)

У ніч з 31 липня на 1 серпня на перехресті вулиць Шевченка – Пушкіна у Новограді-Волинському невідомий чоловік поводив себе неадекватно та заважав руху автотранспорту. Крім того, він може бути причетним до пошкодження пам’ятників на місцевому кладовищі. Поліцейські просять громадян допомогти встановити особу чоловіка. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

У ході заходів, що проводилися для встановлення причетних до наруги над могилами, поліцейські вивчили записи з камер відеоспостереження, встановлених у м. Новограді-Волинському.

«У результаті на одному із відео, зробленому 31 липня у районі перехресть вулиць Шевченка та Пушкіна близько 23:00, зафіксовано чоловіка, який вів себе неадекватно, чіплявся до перехожих та заважав руху автотранспорту. У його діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення. Крім того, поліцейські встановлюють його особу для перевірки можливої причетності до пошкодження пам’ятників на місцевому кладовищі», – йдеться у повідомленні.

Шановні громадяни, якщо ви були свідками чи очевидцями описаного інциденту, проїжджали повз та маєте записи з автомобільного відеореєстратора або володієте інформацією щодо особи вказаного чоловіка, просимо звернутися до Новоград-Волинського відділу поліції за телефонами (04141) 5-22-25 або 067-220-22-27.

Джерело: zhitomir.today