Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Півтора роки боротьби, а вбивці Юлії Козак (Звєздіної) не покарані і досі: у Бердичеві пікетують прокуратуру (ВІДЕО)

Ранок понеділка почався у Бердичеві пікетом місцевої прокуратури. Під її стінами зібрались люди, які вимагають притягнути до відповідальності вбивць Юлії Козак (Звєздіної). 29-річна дівчина загинула при дивних обставинах 18 січня 2018 року у квартирі, яку винаймала з малолітнім сином. Її мати – Ірина Білецька – каже: доньку вбив чоловік, його сестра з співмешканцем. Юлію жорстоко били, а затим задушили. Десятки судових засідань, каже, не вирішують нічого. Чоловік Юлії під вартою, сестру відпустили, співмешканець її узагалі наче й не причетний. Рідні загиблої вважають, що прокуратура недостатньо робить для того, щоб вбивці не уникнули відповідальності.

Протестувальники і мама вбитої дівчини розповіли: малолітнього сина Юлії хочуть повторно опитувати. Натомість диск з його показами чомусь ігнорують. У дитини, зі слів Ірини Білецької, психологічна травма, він потребує роботи з психологом. Натомість зараз начебто треба освіжити в пам’яті дитини події того вечора.

«Вимагаю від них поміняти статтю з вимагательства на розбій. Притягнути співмешканця сестри і поправити свої помилки по закону України! Як диск з допитом сина Юлі Давіда був пропущений? Це ж головний свідок! А його не дослідили на досудовому розслідуванні! Експертиза куплена, Давіда допит не береться до уваги!» – каже матір вбитої дівчини Ірина Білецька.

Шукати відповіді на питання протестувальники пішли у кабінет очільника Бердичівської прокуратури Вадима Кожухаря. Чоловіка запрошують прийти хоча б на одне судове засідання у цій справі. Найближче – завтра, у вівторок 25 червня у Житомирі.

Більше дивіться у відео.

Джерело: zhitomir.today