Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Північчю Полісся поширюються фейкові листівки: самозванець видає себе за кандидата від партії «Слуга Народу»

Останнім часом північчю Житомирської області, а саме територіями, які входять до 64-го виборчого округу поширюються такі собі листівки за Науменка Віталія. Візуальним оформленням брошури не лишають сумніву – перед нами представник “Зе-партії” «Слуга Народу».

Що стосується білбордів і інших агітаційних матеріалів, там та ж сама інформація.
Але ж НІ! Як виявилось, це чергова спроба ошукати виборців. Науменко Віталій – фейковий кандидати у депутати! Він тільки видає себе за представника партії «Слуга Народу».

Брошури прямо “кричать” нам різнокольоровими шрифтами, що аж “ріжуть очі”: «Науменко Віталій – керівник ЗЕ! КОМАНДИ» та виборчого штабу по округу №64 кандидата в Президенти України Володимира Зеленського». На жаль, більшість, не перевіряючи цю інформацію, скоріш за все, повірять написаному і навіть віддадуть свій голос самозванцю.

Фейкові кандидати у депутати, видавання себе за представника чужої політичної партії – все це для того, щоб підвищити довіру виборців та пройти в парламент. Прояснити ситуацію можна самостійно, перевіривши Список кандидатів у депутати від партії «Cлуга Народу» на офіційному сайті: https://sluganarodu.ua/candidates/list Саме за цим посиланням можна пошукати Науменка Віталія, та.. не знайти.

До речі, на цього кандидата та інших, які незаконно використовують бренд чужої партії, вже подали скаргу до управління Національної поліції, й вони будуть відповідати перед законом.
Не довіряйте тому, що вам кажуть про кандидатів у народні депутати на вулиці, пишуть в соціальних мережах, чи навіть малюють у різнокольорових брошурах.
Перевіряйте все на офіційних джерелах!

Джерело: http://www.newday.org.ua/news/pivnichchyu-polissya-poshiryuyutsya-feykovi-listivki-samozvanets-vidaye-sebe-za-kandidata-vid-partiyi-slugi-narodu/

Джерело: zhzh.info