Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Після дводенної відсутності води житомиряни вимагають звільнення директора водоканалу

Після дводенного відключення води у Житомирі на сайті міської ради з’явилося 8 петицій щодо діяльності керівництва КП «Житомирводоканал».

Зокрема, один з авторів петицій просить житомирську владу не лише звільнити директора водоканалу, а й провести розслідування та притягнути Андрія Нікітіна до відповідальності за ймовірні зловживання.

«Впродовж усього часу перебування на посаді директора КП “Житомирводоканал” Нікітін А.М. показав свою повну некомпетентність у галузях водопостачання та комунального господарства. Це постійні планові та позапланові ремонти, які супроводжуються відключенням водопостачання цілого міста чи окремих мікрорайонів, пориви, які довго ліквідуються, погіршення якості води, підвищення тарифів при зниженні витрат на електроенергію на станціях підйому (чим Нікітін сам хизується) тощо», – написав Олександр Пінчук.

На думку автора петиції, дуже дивним видається те, що КП “Житомирводоканал” залучає до проведення робіт невідому громаді підрядну організацію, при наявності роздутого штату слюсарів та інших ремонтників на підприємстві.

«22.06.2019 р. Нікітін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук дякує працівникам КП “Житомирводоканал” за їх важку роботу в нинішніх погодних умовах. Це при тому, що роботи, ніби-то, виконує підрядник. Очевидно, що роботи виконуються саме працівниками КП, а підрядник, який має якесь відношення до Нікітіна – отримує кошти за послуги, які фактично не надаються. Прошу розглянути питання щодо звільнення директора КП “Житомирводоканал” Нікітіна А.М. та звернення до НАБУ з приводу можливого отримання неправомірної вигоди та управління СБУ у зв’язку з підозрою у розтраті великої суми бюджетних коштів», – йдеться в тексті петиції.

Окрім вищезазначених вимог, житомиряни публікують петицію – заборонити планове відключення води у місті більш ніж на 24 години.

«Заборонити водоканалу планово відключати водопостачання міста більше ніж на 24 години. Щороку у спеку «Житомирводоканал» проводить планові роботи по заміні заглушок, які залишають місто без води на період від двох до трьох днів. Комунальне підприємство не виконує терміни підключення водопостачання після ремонту. Це створює незручності для жителів міста та може бути небезпечним для життя», – написала Яна Садовська.

Джерело: zhitomir.life