Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Під час сесії депутати направили звернення до Президента та Верховної Ради України стосовно продовження дії та недопущення зняття мораторію на продаж землі

Депутати  облради 9 липня підтримали звернення до Президента України та Верховної Ради України стосовно продовження дії та недопущення зняття мораторію на продаж землі. Ініціатором звернення виступив перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

«Земля – це головне багатство та надбання українського народу, яке ми отримали від своїх дідів та прадідів. Українська земля має бути ресурсом розвитку всієї країни, а не об’єктом наживи для «обраних» шляхом продажу, адже це основа стабільності України та гарантія заможного життя прийдешніх поколінь українців.  

Дозвіл продажу землі  в умовах тотального зубожіння населення призведе до занепаду фермерства, і як результат – до зубожіння села. Наші землі викуплять іноземні латифундисти, а українські селяни та  фермери змушені будуть працювати на нових господарів-іноземців або виїдуть за кордон у пошуках іншої роботи, що призведе до остаточного знищення українського села.

Сьогодні ми маємо підтримати позицію більшості українців – зупинити спроби поспішного запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення, що завдасть непоправної шкоди українському селу та дестабілізує соціально-економічну ситуацію в державі», – йдеться у тексті звернення. 

Джерело: zhitomir.today