Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

​Перехрестя Грушевського та Східної у Житомирі кілька днів заливає водою, у водоканалі кажуть, що ремонтуватимуть пізніше

На перехресті вулиць Грушевського та Східної стався порив. Від учора 13 липня тут з-під землі біжить вода і заливає проїжджу частину.

Відео з «міським струмочком» надіслали до редакції Житомир.info житомиряни. За їхніми словами, «гейзер» вони за фільмували вранці 13 липня, але й після завершення робочого дня нічого не змінилось. Читачі додають, що на цій ділянці дороги вже як місяць час від часу трапляються подібні пориви, останній був зо три дні тому.

На відео видно, що вода б’є з-під землі, місце пориву огороджено стрічкою, проте ремонтні роботи не ведуться.

Станом на 14.00 14 липня на перехресті вулиць Грушевського та Східної продовжувала текти вода, стояли калюжі.

У водоканалі Житомир.info повідомили, що про цей порив знають, проте ремонтна бригада сьогодні працює над ліквідацією іншої аварії.

«Сьогодні можуть не встигнути приступити до ліквідації цього пориву, бо бригада від учора працює на Чуднівській, 100, де через порив довелось обмежити водопостачання Мальованки та вулиці Чуднівської. Одна бригада працює вже другу добу, довго не могли знайти місце пориву», – пояснили в пресслужбі водоканалу, а згодом додали, що ремонтні роботи на перехресті Грушевського та Східної розпочнуть в понеділок, 15 липня.

«У «Глобалі» зараз немає води. Завтра проводитимуть роботи на перехресті Грушевського-Східна. Кажуть, що перекривати водопостачання в прилеглих будівлях не будуть», – повідомили у водоканалі.

Як повідомляли “Новини твого міста”, 19 червня 2019 року по вулиці Східній у Житомирі з-під асфальту забили два «фонтани».

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info