Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Патрульні поліцейські провели бесіду із дітьми пришкільних таборів

Патрульні поліцейські у рамках превентивних заходів провели зустріч із дітьми пришкільних таборів. Правоохоронці наглядно розповіли про основні правила безпечної поведінки на дорозі, з незнайомцями, з підозрілими предметами, у побуті та відпочинку на воді. Про це йдеться на офіційній сторінці патрульної поліції Житомирщини у Facebook.

«З метою запобігання нещасних випадків під час літніх канікул у побуті, на водоймищах, попередження дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, інспектори зі зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції провели чергову бесіду з дітьми пришкільних таборів на базі кінотеатру ім.І.Франка.

В ході зустрічі було акцентовано увагу на основних правилах безпечної поведінки на дорозі, з незнайомцями, з підозрілими предметами, у побуті та відпочинку на воді.

За допомогою демонстрації слайдів, наведено ряд прикладів для формування у дітей правильної поведінки у небезпечних ситуаціях», – йдеться у повідомленні. 

Джерело: zhitomir.today