Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Окуляри віртуальної реальності, сенсорні панелі з навігацією та нові «космічні» крісла в Музеї космонавтики ім. С.П. Корольова оновили матеріально-технічну базу (ФОТО)

Днями комунальний заклад «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» Житомирської обласної ради святкував своє 49-річчя та оновлення матеріально-технічної бази для відвідувачів. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної ради.

У заклад були придбані окуляри віртуальної реальності 3D VR з виходом у космічний простір, сенсорні панелі ізі зручною навігацією та кадрами історичної хроніки, що допоможуть отримати інформацію про музейні експонати та оновлено «космічні» крісла.

«Осучаснення нашого унікального музею не відбувалось з ХХ ст. Мої спогади з дитинства пов’язані ще з аудіосупроводом. Зараз маємо безліч корисних і технологічних апаратів, можливостей для вдосконалення бази та збільшення масовості відвідувань музею. До кінця року плануємо закупити ще чотири 3D шоломи, а до 50-ої річниці музею маємо відкрити унікальний експонат, якого немає у всій Європі», – розповів заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук.

Джерело: zhitomir.today