Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Обов’язки координатора з питань рівноправ’я жінок й чоловіків виконуватиме заступниця міського голови

Обов’язки координатора з питань рівноправ’я жінок й чоловіків та запобігання насильству за ознакою статі виконуватиме заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова. Раніше ці обов’язки виконувала Вікторія Краснопір.

Відповідне розпорядження мера «Про покладання обов’язків уповноваженої особи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі на Місюрову М.О.» оприлюднили на сайті міської ради.

«Відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»:

  • Покласти обов’язки уповноваженої особи (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюрову Марію Олександрівну.
  • Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 21.03.2018 №216 «Про покладання обов’язків уповноваженої особи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на Краснопір В.В.», – йдеться у розпорядженні.
  • Джерело: zhitomir.life