Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Обласна рада призначила Миколу Покропивного директором Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка ще на 5 років (ФОТО)

Під час позачергової сесії Житомирської обласної ради 9 липня депутати затвердили призначення директора Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка Миколу Покропивного терміном на 5 років. Рішення підтримали 45 депутатів із 46 присутніх. 

«За результатами проведеного конкурсу на заміщення посади директора Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка пропонується призначити Покропивного Миколу Петровича на умовах контракту сроком на 5 років. Пройшли вибори, таємне голосування, Микола Петрович переміг і був один, до речі», – зазначив Володимир Ширма

Зазначимо, на посаду керівника комунального навчального закладу претендував один кандидат – діючий директор Микола Покропивний. За результатами таємного голосування за нього проголосувало 114 виборців, що становить 95% голосів.

Джерело: zhitomir.today