Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Нові авто екстреної медичної допомоги розподілили між трьома районами області, одне – буде обслуговувати житомирян

Чотири нові автомобілі екстреної медичної допомоги класу В розподілили між районами області, де в них є найбільша потреба. Нові автівки допомагатимуть медикам рятувати життя жителів Житомира, Іванополя, Потіївки, Корнина. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

За повідомленням управління охорони здоров’я ОДА, один із автомобілів буде обслуговувати житомирян, а три інших автівки – жителів с.Потіївка Радомишльського району, смт Корнин Попільнянського району та с.Іванопіль Чуднівського району. 

«Ці автомобілі оснащені необхідною сучасною апаратурою для надання допомоги постраждалим  на місці та під час перевезення. Зокрема в машинах є апаратура для проведення серцево-легеневої реанімації: електрокардіографи, дефібрилятори, монітори та ін.», –  розповіла в.о. головного лікаря центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Світлана Мошковська.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, відстань від Житомира до найвіддаленішою точки на півночі – 190 км, а на південь – 100 км. Тому Житомирська область потребує оновлення автопарку машин екстреної допомоги.

Нагадаємо, що 10 липня, Житомирщина отримала чотири нові автомобілі екстреної медичної допомоги класу В. Джерело: zhitomir.today