Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Навчально-виховному комплексу №11 — 100 років

Навчально-виховний комплекс №11 було утворено як заклад нового типу на основі злиття двох найстарших дошкільних закладів на Житомирщині та в Україні. У Житомирі це був перший заклад нового типу. Людмила Єфримова працює тут 27 років, вона якнайкраще знає кожну деталь, кожного учня, кожен навчальний рік.

Це сучасний заклад, у якому навчальний процес забезпечують 43 педагоги, 11 з яких мають вищу кваліфікаційну категорію. З першого класу введено поглиблене вивчення англійської мови, з третього французької. На базі навчального закладу є  повне різноманіття творчих та спортивних гуртків. Завдяки яким батькам не потрібно їздити по місту, відпрошуватися з роботи, адже діти зайняті всебічним розвитком. 

Гордиться школа і своїми випускниками, які навчаються закордоном, є достойними громадянами та прикладом для наслідування.

Концертна програма відбулася у святковій залі. Діти співали, танцювали, показували смішні сценки. Неозброєним оком було видно, що емоції непідкупні

Джерело: sk1.tv