Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

«Нас залякують балончиками та ножами», – мешканці сусідніх із будівництвом багатоповерхівки будинків на Шевченка (ВІДЕО)

Людям, що проживають у будинках по вулицях Шевченка, 14 та Велика Бердичівська 48 у Житомирі, погрожують забудовники, що зводять багатоповерхівку по Великій Бердичівській, 50-а. Про це мешканці розповіли на сесії міської ради та звернулися до депутатів із проханням вплинути на проблему. Люди переконані: законність будівництва під питанням та нарікають на дії фахівців департаменту містобудування та земельних відносин.

“Скажіть, чи довго буде таке свавілля з департаменту містобудування? Чому ігнорують порушення? Навіть на робочій групі, яку спеціально утворили, це питання не можуть вирішити, а тільки говорять, що порушення виявлено, а усунути не можемо”, – розповів мешканець будинку по вулиці Шевченка Максим Мелешко.

“Позавчора представники забудовника у присутності правоохоронців повідомили, що на території забудови Бердичівська 50-а знаходяться вибухонебезпечні предмети. Є відеозапис цієї промови.Я звернулася до поліції з проханням перевірити, але вони сказали, що це компетенція Міністерства надзвичайних ситуацій. А якщо це готується якийсь терористичний акт? Вони ходять з ножами, тут гуляють наші діти, люди неадекватні, на що можна сподіватися?”, – розповіла мешканка будинку по вулиці Шевченка.

“Наша ділянка перетворилася на ділянку бойових дій. Постійно відбуваються якісь сутички, неодноразово до нас застосовували силу, Територією ходять люди у темних окулярах, їздить техніка”, – додала мешканка будинку по вулиці Великій Бердичівській.   

Тож аби розібратися у ситуації, депутати надішлють звернення до правоохоронних органів. Наразі ж проголосували за доручення юрдепартаменту щодо узгодження тексту документу.

 

Джерело: zhitomir.life