Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Нагороди представникам Спортивного клубу «Оазис»


Троє представників Малинського спортивного клубу «Оазис» відзначені нагородами Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА», зокрема медалями «ЗА СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ».

Це тренер клубу, заслужений тренер України Василенко Сергій Валер’янович – за підготовку спортсменів-призерів Чемпіонатів та Кубків України з підводного орієнтування 2013 – 2018 років: Залеського Валентина, Денисова Данила, Співака Дмитра, Савченка Вадима, Співак Юлії, Шкіря Анни.

Інший тренер, Краснокутський Віталій Миколайович – за підготовку спортсменів Дарини та Кирила Зайцевих, бронзових призерів Чемпіонату та Кубку України 2018 року з підводного орієнтування, бронзових призерів Чемпіонату України 2019 року з плавання в ластах серед юнаків.

Медаль «ЗА СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ» отримала також спортсменка СК «Оазис» Зубко Єлизавета Володимирівна, майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка Європи 2018 року з підводного орієнтування серед юніорок, чемпіонка України 2018 року та переможниця Кубку України 2018 з підводного орієнтування; бронзова призерка Кубку України 2019 року з плавання в ластах.

Поздоровляємо нагороджених та бажаємо їм подальших спортивних успіхів та досягнень для примноження спортивної слави Малинщини та Житомирської області.

Василь Степаненко,
президент Спортивного клубу «Оазис»,
Заслужений тренер України

Джерело: infomalin.biz