Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирському центральному стадіоні «Полісся» протестували нове освітлення (ФОТО)

На Центральному стадіоні «Полісся» завершують встановлювати потужне сучасне освітлення, яке днями вже протестували. Про це повідомив директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький. Інформує прес-служба Житомирської ОДА.

«Сучасні ліхтарі вже встановлені на одній з веж повністю, на другій – працівники завершують роботи. Минулого тижня ми зробили пробний запуск ліхтарів, після чого відбудеться їх відрегулювання. Крім цього, ведуться підготовчі роботи для нанесення розмітки – виставляються точки за необхідними координатами. Також продовжуємо благоустрій та укладається плитка на території», – зазначив Євген Кульчицький. 

Директор департаменту додав, що найближчим часом очікують на поставку конструкцій для накриття трибуни, після чого відразу почнуть їх встановлювати. 

Повністю завершиться встановлення освітлення тоді, коли змонтується накриття трибуни, на якому будуть ще додаткові ліхтарі. Планується, що освітлення буде досить потужним – до 1200 люм на 1 квадратний метр. 

нагадаємо, що сучасне футбольне поле, бігові доріжки, металоконструкції для накриття, тенісні корти та нове потужне освітлення – таким виглядає Центральний стадіон «Полісся» на завершальному етапі реконструкції. 
Джерело: zhitomir.today