Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині зловмисник ошукав жінку, яка намагалась продати свій телефон

31 липня до Новоград-Волинського відділу поліції звернулася жителька райцентру із заявою про ошуканство. Жінка намагалась продати мобільний через відомий сайт, але натомість власноруч безооплатно віддала свій телефон, отримавши фіктивне повідомлення про переказ грошей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Житомирській області.

«За словами заявниці, напередодні вона розмістила оголошення про продаж свого мобільного на одному із інтернет-ресурсів. Згодом до неї зателефонував невідомий, який повідомив про бажання придбати гаджет.

Жінка надала реквізити картки для перерахування коштів, після чого чоловік повідомив про переказ обумовленої суми через  платіжний термінал.

Незабаром на її номер телефону жінки повідомлення про зарахування на її карту грошових коштів. Отримавши смс, заявниця передала мобільний телефон маршрутним автобусом до обласного центру, де його забрав чоловік.

Проте згодом жінка виявила, що на її карту кошти так і не надійшли. Вона знову переглянула повідомлення про їх переказ і зрозуміла, що адресат – не банк.  Потому потерпіла звернулась у поліцію.

Нині слідчі Новоград-Волинського відділу розпочали досудове розслідування за ст.190 (Шахрайство) КК України. Подібні протиправні дії караються як штрафом, так і обмеженням волі на строк до 3 років», – йдеться у повідомленні. 

Джерело: zhitomir.today