Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині завершилися навчальні збори з особовим складом оперативного резерву першої черги однієї із військових частин Десантно-штурмових військ ЗСУ

Впродовж місяця, резервісти проходили підготовку на базі загальновійськового полігону ДШВ, де підвищували практичні навички з усіх предметів бойової підготовки. До речі, під час зборів, особовий склад, який пройшов курс повітрянодесантної підготовки, мав змогу здійснити стрибок з парашутом. Про це йдеться на офіційній сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

На завершення зборів, в польовому таборі відбулося урочисте шикування. Заступник командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальский та начальник Навчального центру ДШВ полковник Сергій Гурін відзначили резервістів грамотами та цінними подарунками.

Керівний склад подякував усім солдатам та сержантам за патріотичну звитягу та участь у зборах, висловивши сподівання на подальшу військову співпрацю. До речі, близько десяти відсотків резервістів після закінчення начальних зборів убули до військових частин для оформлення документів на військову службу за контрактом.

«Я проходив службу по мобілізації, а згодом по контракту. Через сімейні обставини, змушений був звільнитися з військової служби. Проте, щоб підтримувати свої навички, не забувати техніку та зброю, здійснювати стрибки з парашутом — став резервістом. Відтепер, коли все вдома налагодилося, я вирішив повернутися до свого рідного підрозділу, в всій рідний десант», – сказав один із молодших командирів оперативного резерву першої черги.

Джерело: zhitomir.today