Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині з літа готуються до опалювального сезону – модернізують мережі та замінюють котельні

На початку червня голова ОДА Ігор Гундич дав старт підготовці об’єктів господарського комплексу області до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року. І вже стан готовності підприємств та установ до опалювального сезону становить понад 30%.
 
Про це повідомляє управління житлово-комунального господарства департаменту регіонального розвитку ОДА.
 
За інформацією управління, в області тривають заходи із підготовки до нового опалювального сезону. Серед них – ремонт покрівель, опалювальних систем, водопостачання у житловому фонді, соціальних об’єктах, підготовка та ремонт котелень, заміна котлів, підготовка теплових мереж, а також водопровідно-каналізаційних мереж.
 
На Житомирщині вже 84,1% багатоквартирних будинків оснащені приладами обліку теплової енергії.
 
Також в області продовжують переводити котельні на альтернативні джерела енергії у бюджетній сфері. З початку року такі роботи провели на 3 котельнях, а до кінця підготовчого періоду запланували перевести ще 15 котелень.
 
Підприємства, установи та організації Житомирщини підготували:
 

  • паливно-енергетичний комплекс – на 32%;
  • теплове господарство – на 31%;
  • житлове господарство – на 30,6%;
  • водопровідно-каналізаційне господарство – на 33%;
  • соціальна сфера (дошкільні, освітні та медичні заклади) – на 30,7%:
  • ремонт комунальних вулиць та доріг – на 31%.

 
В управлінні додають, що на підготовку об’єктів господарського комплексу у 2019 році передбачили 567 млн грн, із яких 327 млн грн – на підготовку житлово-комунального господарства.
 
Задля аналізу та контролю за процесом підготовки на Житомирщині продовжує роботу обласний оперативний штаб, який створив голова ОДА Ігор Гундич.
 
Нагадаємо, що згідно із розпорядженням керівника області персональна відповідальність щодо підготовки до опалювального сезону по районах – на головах РДА.

Джерело: oda.zt.gov.ua