Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині вже облаштовують фундамент 22-ї амбулаторії нового зразка

Цьогоріч на Житомирщині побудують 22 амбулаторії сімейної медицини – загальної практики. 21 сучасний заклад охорони здоров’я вже будується, 22-й – нещодавно виконали земельні роботи та почали облаштовувати фундамент. Перші шість амбулаторій нового зразка почнуть приймати пацієнтів вже цього літа.
 

«Вже йдуть роботи й на 22-му об’єкті. Як і планували, на Житомирщині, будують 22 амбулаторії. Потрібно було дообстежити земельну ділянку. Тепер виконали земельні роботи та облаштовують фундамент», – про це розповів директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

 
Так в с. Гришківці Бердичівського району розпочали будувати нову амбулаторію сімейної медицини – загальної практики. Там вже триває облаштування фундаменту.
 
Департамент регіонального розвитку ОДА повідомляє, що на інших 13 об’єктах завершують зводити зовнішні огороджувальні конструкції (стіни та дах), завершили зведення даху на 8 об’єктах. У Соколові завершили прокладення водопостачання, каналізації та електропостачання, завершені зовнішні опоряджувальні роботи, тривають роботи із внутрішнього опорядження, теплопостачання та благоустрою території. У Водотиях вже проклали водопостачання, каналізацію, тепло- та електропостачання, завершені зовнішні опоряджувальні роботи, тривають роботи із внутрішнього опорядження та благоустрою території. У Дубрівці завершено – прокладення водопостачання, каналізації, електропостачання, зовнішні опоряджувальні роботи, тривають роботи із внутрішнього опорядження та теплопостачання.
 
Роботи із внутрішнього опорядження проводяться також у Биківці, Високому, Квітневому, Підлубах, Липному, Білилівці, Краснополі, Райгородку, Сінгурах, Покаліві і Хочині, а із зовнішнього – у Високому, Квітневому, Підлубах, Липному, Краснополі, Хочині. Також у Биківці і Краснополі тривають роботи з улаштування інженерних мереж (водо-, тепло-). У Биківці закінчили прокладання каналізації. У Краснополі триває облаштування електропостачання.
Джерело: oda.zt.gov.ua