Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині відбудеться шаховий фестиваль та аматорські бліц-турніри

На Житомирщині відбудуться шахові бліц-турніри та шаховий фестиваль «Леся Гранд фест». Про це повідомили у прес-службі Житомирської ОДА. 

До участі у заходах, які відбудуться на цих вихідних, представники ГО «Федерація шахів Житомирської області» запрошують шахових майстрів і просто аматорів взяти участь змаганнях.

Зокрема, у суботу, 29 червня, відбудеться два бліц-турніри: «Ліга А» на 12. 00 год. та «Ліга Б» о 16.00 год. в шаховому клубі за адресою: м. Житомир вул. Велика Бердичівська 9, (вхід із двору, третій поверх).

За інформацією організаторів, турнір має дружній характер та відбудеться за коловою або швейцарською системою (не більше 9 турів) в залежності від кількості учасників.

А вже 30 червня у Новограді-Волинському відбудеться турнір вихідного дня з швидких шахів «Леся гранд фест».

Захід організовують у приміщенні 31 гарнізонного будинку офіцерів за адресою: вулиця Леваневського, 25. 

Організатори турніру ГО «Федерація шахів Житомирської області» і ГО «Фундація Широкопояс». Контроль часу 10 хв. + 5 сек. Швейцарська система – 7 турів. До змагань допускаються шахісти з кваліфікацією не нижче ІІІ спортивного розряду, без обмежень по віку та статі. Шахісти з міста Новоград-Волинський допускаються без обмежень по кваліфікації. Кількість учасників обмежена до 50.

Реєстрація на змагання здійснюється через сайт zt-chess.in.ua.

Джерело: zhitomir.life