Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині розслідують 5 проваджень про порушення виборчого законодавства, з яких три – кримінальні

Правоохоронцями Житомирщини розпочато 3 кримінальних провадження за повідомленнями про підкуп громадян, по одному – про перешкоджання здійсненню виборчого права та хуліганство.

Про це інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

29 червня працівники Коростенського відділу поліції розпочали досудове розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Підставою для провадження стало виявлення напередодні у райцентрі білбордів з агітаційними матеріалами одного з кандидатів у народні депутати, облитих фарбою.

25 червня кримінальне провадження було розпочато за повідомленням до Коростенського відділу поліції про реєстрацію так званого «двійника» одного з кандидатів у депутати. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) КК України.

Також триває розслідування ще трьох проваджень за ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) КК України.

Загалом поліцією зареєстровано 46 повідомлень про можливі порушення, зокрема 16 – у м. Житомирі, 9 – у Коростенському, 5 – у Бердичівському відділах, по 3 – у Малинському, Овруцькому відділеннях та ГУНП,  по 2 – у Новоград-Волинському відділі та Житомирському відділенні, по 1 – в Олевському, Чуднівському та Черняхівському відділеннях області.

Джерело: zhitomir.life