Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На Житомирщині десантники відпрацьовували стрибки з парашутом (ФОТО)

На площадці приземлення Сінгури, що поблизу міста Житомира вирує робота. Особовий склад оперативного резерву першої черги однієї з Десантно-штурмових бригад разом із військовослужбовцями командування Десантно-штурмових військ ЗС України та окремими підрозділами бойового забезпечення ДШВ здійснили стрибки з парашутом. Про це повідомляє пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

Десантування проводиться з багатоцільового вертольота Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ із висоти 600 та 800 метрів. Напередодні стрибків, десантники пройшли та засвоїли курс повітрянодесантної підготовки, відпрацювали елементи наземної підготовки на тренажерах повітрянодесантних комплексів та самостійно виконали укладку своїх парашутів.

Серед воїнів десантників чимало і тих, хто перший раз у своєму житті відчує прилив адреналіну та назавжди запам’ятає той теплий присмак повітря який з ніжністю ніс їх до землі.

Серед таки новачків і солдат Світлана Кожедуб, з тривогою на обличчі дівчина посміхається але робить вигляд, що все добре. Жартома говорить, «я ж десантник, з неба в бій».

Зазначимо, що військовослужбовці залучені до здійснення стрибків з парашутом, показали належний рівень навченості, впевнено діяли в повітрі і під час приземлення.

«Ми не розглядаємо стрибок як саму ціль, а в якості одного із способів доставки військовослужбовців у район виконання завдань», – зазначив офіцер повітрянодесантної підготовки однієї з військових частин Десантно-штурмових військ ЗС України.

Джерело: zhitomir.today