Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

На автодорозі Київ-Ковель-Ягодин проводяться аварійні роботи (ФОТО)

На міжнародному шляху державного значення Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін) в межах Житомирської області, а саме: в Коростенському та Олевському районах, проводяться роботи з усунення аварійності на бетонному покритті. Про це повідомляє йдеться на офіційній сторінці Служби автомобільних доріг Житомирщини у Facebook.

«Причиною підняття бетонних плит стала тривала спека, коли температура повітря прогрівалась до вище +30, а на дорожньому покритті фіксувалась температура до +60. 

Звертаємось до водіїв бути уважними під час руху в місцях ремонтних робіт! Знижуйте швидкість та зважайте на дорожні знаки!

Для інформації: автомобільна дорога М-07 Київ-Ковель-Ягодин, має народну назву “Варшавка”, рух по ній був відкритий в 2011 році. Шлях має загальну протяжність 487 кілометрів та проходить Київською, Житомирською, Рівненською та Волинською областями, аж до кордону з Польщею», – йдеться у дописі.

Джерело: zhitomir.today