Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Металошукачі натрапили на авіаційні бомби часів минулої війни

У Коростишівському районі вчора, 4 липня, виявили три 100 – кілограмові авіаційні бомби та артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Про це йдеться на офіційній сторінці Управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації у Facebook.

«Як повідомили в райдержадміністрації, страшні знахідки знайдені у лісі, неподалік сіл Квітневе та Царівка. На небезпечні боєприпаси натрапили місцеві шукачі металу. Наразі вибухонебезпечні предмети вилучено із землі для подальшого їх знищення.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення у разі виявлення застарілих боєприпасів, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами! Категорично забороняється їх торкатися, пересувати, намагатися самостійно знешкоджувати, розбирати», – йдеться у дописі.  

Джерело: zhitomir.today