Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Мер скоротив чисельність комісії, яка надає дозволи на ярмарки та сезонну торгівлю у Житомирі

Мер Сергій Сухомлин скоротив склад комісії з організації сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Житомира.

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 2 жовтня.

У складі новоствореної комісії – дев’ять осіб, очолює її заступниця мера Світлана Ольшанська.

«Комісії забезпечити розгляд заяв суб’єктів господарювання, які надійшли до виконавчого комітету міської ради з питань організації сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків відповідно до вимог та в межах компетенції, визначених Положенням», – йдеться у документі.

Новий склад комісії:

Мер також скасовує розпорядження про відповідну комісії від 5 березня 2018 року, тоді у її складі було 13 осіб. У новому складі відсутній головний архітектор, посада якого після звільнення Юрія Безбородова залишається вакантною, також немає ще одно заступника мера Сергія Кондратюка, представник інспекції з благоустрою лише один, й виключена зі складу комісії Віра Гринишина, яка до 17 вересня 2019 року була членом міськвиконкому.

Як повідомляв Житомир.info, Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків у Житомирі виконавчий комітет затвердив на засідання 21 лютого 2018 року.

Житомир.info

Джерело: www.zhitomir.info