Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Медичний об’єкт будують у Новограді-Волинському за кошти ДФРР – хірургічний корпус лікарні. ФОТО

На Житомирщині продовжують будувати хірургічний корпус Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання. Вже збудували 2 поверхи приміщення та продовжують роботи із зведення 3 поверху.
 
Про це повідомили у Новоград-Волинській міській раді.
 
Це один із медичних проектів в області, який реалізовують за кошти Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету.
 
За інформацією відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради, вже збудовані два поверхи та продовжуються монтажні роботи на 3 поверсі. Зокрема, працівники встановили колони, забетонували їх та влаштовують перекриття 3 поверху.
 
Загалом згідно з проектом до кінця року планують завершити зведення 4-поверхової споруди з додатковим технічним поверхом – надбудовою. За інформацією міськради, усі будівельні роботи ведуться із дотриманням календарного плану.
 
Новий сучасний хірургічний корпус матиме 8 операційних, блок інтенсивної терапії на 16 ліжок та стерилізаційну. У надбудові знаходитиметься вентиляція та господарсько-технічні приміщення.
 
У 2019 році на добудову хірургічного комплексу із ДФРР виділили 10 млн грн, ще 2 млн 250 тис. грн передбачили у міському бюджеті Новоград-Волинського.
 
Нагадаємо, що відповідно до розпорядження т.в.о голови ОДА Ярослава Лагути цьогоріч в області реалізовуватимуть 43 проекти ДФРР.
 

 

Джерело: oda.zt.gov.ua