Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Люди понад усе: полковник у відставці йде в політику, щоб показати реальну роботу

Полковник у відставці Володимир Недільський, про якого до цього часу люди говорять  агато хорошого, вирішив не сидіти склавши руки та продовжити свою діяльність, щоправда, вже у політичному аспекті. Завдяки підтримці колишніх колег та друзів Володимир зареєструвався в ЦВК та балотуватиметься у народні депутати по 62 виборчому окрузі.

Колеги пана Недільського говорять, – «один полковник цінніший для суспільства ніж три генерали». Адже за час своєї роботи Володимир зміг це довести власною роботою.

Володимир Володимирович Недільський родом із Запоріжжя, але вже довгий час живе у Житомирі. У 1996 році закінчив Запорізький металургійний технікум, два роки служив у ЗСУ, після чого закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Після закінчення навчання почав кар’єру у Міністерстві внутрішніх справ – проходив службу на різноманітних посадах УДАІ України. З 2006 по 2010 роки був заступником, а потім і начальником УДАІ у Житомирській області.

Люди понад усе. Саме такого кредо по життю дотримується Володимир Недільський. За багато років роботи в ДАІ, він на власному прикладі це доводив. Колеги Володимира по «цеху» позитивно відзиваються про свого керівника. Кажуть, в першу чергу був уважним та принциповим. Завжди виконував свої обіцянки, а в колективі його поважали. Та й не дивно. За той час, коли Володимир Недільський очолював управління ДАІ у Житомирській області, його колектив працював як годинник. Робота була налагодженою, автівки завжди у роботі та з повним баком.

«Якщо порівнювати роботу управління за керівництва Недільського та нинішню патрульну поліцію, то це небо і земля. Колектив ДАІ був дружнім та працював злагоджено. Не зважаючи на посаду, Володимир говорив з колегами, як з рівними собі. Завжди був принциповим та відповідав за свої слова. Та й на дорогах області був порядок. До працівників ДАІ ставилися з повагою, а кількість ДТП була не значно нижчою у порівнянні з сьогоденням. Та й лише подивитися скільки нових «пріусів» встигли розбити наші патрульні», – розповідають колеги Володимира.

Схвальні відгуки про керівника залишають й колеги з Одещини, де він очолював управління ДАІ. Кажуть, був справжньою людиною з великої літери. Кажуть, такої уваги й реальної допомоги від колишнього начальства було годі чекати.

Саме після такої підтримки Володимир Недільський й вирішив спробувати свої сили на політичний та державотворчій арені. Адже добрий господарник та людина, яка відповідально ставиться до своєї роботи зможе багато чого досягнути у політиці. Крім того, чоловік має достатньо досвіду та може реально оцінювати реформи у правоохоронних органах. Натомість планує довести жителям Житомирщини, що таке реална робота депутата. Свою програму кандидат обіцяє оприлюднити вже за кілька днів.

Джерело: zhitomir.life