Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

“Лесині джерела – 2019”: яким буде цьогорічне свято


http://zt-news.org.ua


КУЛЬТУРА

Міжнародне свято літератури та мистецтв "Лесині джерела" цього року відбудеться 26, 27 та 28 липня. На офіційному сайті міської ради повідомили про підготовку до заходу.

Так, проєкт програми "Лесиних джерел" передбачає заходи в музеях, урочисте відкриття свята, всеукраїнські конкурси, свято Поліської вишиванки, вечірній концерт, "Містечко майстрів" та ярмарок народних умільців України.

Також організатори планують виділити окремі території під автомобільні стоянки на час проведення свята. 

Вирішили, що Парк культури та відпочинку впродовж трьох днів має стати зоною сімейного дозвілля, тож планують організувати дитячі розваги, виставки, майстер-класи, фуд-зони з солодощами та попкорном, а от зони з приготуванням шашлику цьогоріч не буде.

Сцени для виступів розмістять навпроти входу в парк на проїзній частині, на території фортеці та площі Лесі Українки. На святі виступатиме відомий український гурт "Тартак".

До слова, Novograd.City повідомляв, що у січні виконавчий комітет затверджував склад організаційного комітету та дату проведення "Лесиних джерел".

За даними відділу інформації та зв'язків з громадськістю міської ради

 

Джерело: novograd.city