Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Легкоатлети Житомирщини за минулий тиждень здобули 19 медалей

Липень відзначився для легкоатлетів Житомирщини високими здобутками.
 
Лише минулого тижня наші спортсмени привезли 19 медалей: одну з Європейського юнацького Олімпійського фестивалю і 18 з командного чемпіонату України з легкої атлетики.
 
Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА.
 
20-28 липня 2019 року в м. Баку (Азербайджан) відбувся Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, на якому вихованець Житомирської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики ПЕТРУК Роман  став бронзовим призером зі стрибків у висоту з результатом 210 см (тренер – ЗТУ Шеремет Сергій Леонідович).
 
25-26 липня 2019 року у м. Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, на якому наші легкоатлети вибороли 18 медалей:
 
Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради:
 

  • Коваль Василь – І місце (3000м з перешкодами ) тренер Даниленко О.Л.
  • Китиця Олена – ІІІ місце (3000м з перешкодами ) тренер Даниленко О.Л.
  • Мазур Владислав – ІІ місце (стрибки у довжину) тренер Лонський І.В.
  • Нікітін Дмитро – ІІІ місце (стрибки у висоту) тренер Лонський І.В.
  • Гаврилюк Тамара – ІІІ місце (5000м зі спортивної ходьби) тренер Чернов В.І.

 
Житомирська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школи олімпійського резерву Житомирської обласної ради:
 
1. Чорна Марина (бригада ЗТУ Денисова М.І.) :

  • ІІІ місце з бігу на 200м серед молоді;
  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м серед дорослих.

 
2. Денисов Дмитро (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м;
  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

 
3. Іщук Дмитро (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м.

 
4. Кухарчук Олексій (бригада ЗТУ Денисова М.І.) –серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м;
  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

 
5. Домбровська Василина (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед дорослих:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

 
6. Сіліна Олександра (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед дорослих :

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м

 
7. Блага Юлія (тренер-викладач Зінченко А.М.) – серед дорослих :

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

 
8. Панцюк Дмитро (тренер-викладач Зінченко А.М.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

 
9. Вітенко Єгор (тренер-викладач Ледньова А.Є.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

 
10. Печенюк Віталій (тренер-викладач Ледньова А.Є.) – серед молоді:

  • ІІІ місце з естафетного бігу 4х 100м.
Джерело: oda.zt.gov.ua