Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Kupala party на березі Случі або як новоград-волинці Івана Купала святкували

Купальське вогнище

У ніч з 06 на 07 липня 2019 року новоград-волинці відсвяткували таємниче свято Івана Купала. Ми відвідали один із масовіших заходів, який відбувся в нашому місті. Він відбувся поруч з місцем впадіння річки Смолки в Случ. Захід був попередньо анонсований, і в цьому місці проводився вже п’ятий рік. Справжньою несподіванкою на святі стала присутність, усім відомого нам по фестивалю Lesia Grand Fest, ведучого Сергія Яроми. Він і заряджав гостей свята позитивною енергією та влаштував справжнє Kupala party на березі Случі.

Різноманітні конкурси для дітей та дорослих запалювали публіку. Першим відбувся конкурс для жінок, які мали сплести з поряд ростучих трав та квітів віночок. Переможницю визначали самі гості свята – гучними аплодисментами. Одним із найяскравішим став конкурс для чоловіків, які мали під музику зімітувати гру на гітарі. Також запам’ятався усім музичний конкурс, коли учасники дійства мали вгадати фільм по музиці та виконавця по тексту пісні. 

Неймовірна артистичність ведучого заводила підігріту публіку. Кульмінацією свята слало розпалювання купальського багаття на березі річки. З давніх-давенвогонь притягував людей до себе і в цей неймовірний святковий вечір, магічно зібрав усіх поряд собою. Пісні, танці гулянки… Свято відбулося в неперевершеній позитивній атмосфері. Чи не так?

Джерело: www.04141.com.ua