Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Кубок імені Сергія Корольова з мотокросу відбувся у Житомирі

Прохолодна погода та багнюка спортсменам не на заваді. Вони вперто випробовують своїх «коней» на міцність, себе ж на здатність перемагати. Мотоледі Юлія каже, що рідні ставляться з порозумінням до її хобі. Щоправда, на змагання не їздять – лячно. 

На відкритті організатори та гості не втримували емоцій. Подібні змагання – це візитівка обласного центру і потужна спортивна традиція.

Такі  змагання, кажуть спортсмени, обходяться недешево, у середньому, 600-800 доларів, в залежності від «травм» залізного коня. Травмуються і самі спортсмени, однак, це їх не лякає. Ветеран – легенда мотокросу Ніла Артемчук має за плечими і падіння, і першість у республіканських чемпіонатах, і підготовку цілої плеяди відомих житомирських спортсменів.

Кубок імені Сергія Корольова – це останній етап національного кубку України. Фінальний етап пройде вже наступного тижня в Києві

Джерело: sk1.tv