Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Конвенція дозволяє безкарно ображати опонентів на виборах

Феміда

Більшість громадян не влаштовує те, як працюють представники влади. Журналісти, громадські діячі та й прості люди піддають можновладців жорсткій критиці за їх роботу. Й тут у деяких держслужбовців виникає “захисний рефлекс”, і вони шукають можливості “закрити рота” своїм критикам.

Досить часто в арсеналі метод залякування судом, стягнення непоправної “моральної шкоди” та інші “страшні наслідки”. У редакції сайту 04141.com.ua такого типу ситуації виникали не раз, й “немочні” потуги ображених деяких місцевих депутатів, керівників підприємств та правоохоронних органів зводилися нанівець.

Переважна більшість людей необізнані з правовими нормами, які регулюють  “публічний інформаційний простір” та піддаються на тиск. Ті хто обізнані з законодавством йдуть уперед. Звичайно, що наша “Феміда”, творить правосуддя не завжди з закритими очима, люди влади мають потрібні зв’язки, знання та фінансові ресурси для “спростування недостовірної інформації, захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної та матеріальної шкоди”. Й не факт що рішення перших судових інстанцій буде на Вашу користь. Але справедливості можна добитися і спустити “місцеву Феміду з можновладцями на грішну землю”. І це вкотре довів Європейський суд з прав людини, розглядаючи позов по рішенням польських судів.

Джерело: www.04141.com.ua