Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Конкурс на представлення медіапроектів на фестивалі незалежного мистецтва Burning Man 2019

Burning Man – мрія творчих людей. Цього року у кожного є можливість презентувати свій проект на одному з найбільших арт-об’єктів фестивалю!
 
У 2019 році українці разом з командами з Канади, США створюють великий міжнародний арт-об’єкт на Burning Man: будують велику 30-метрову піраміду і роблять на неї відео-лазерну проекцію, а взяти участь в цьому може кожен українець!
 
ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ?
 
Щороку в пустелі Невада, США більше 70 000 людей будують місто Burning Man, яке вражає кількістю і різноманітністю арт-об’єктів. Одним з наймасштабніших арт-об’єктів є піраміда міжнародного табору PlayAlchemist, яка стала своєрідним центром різноманітності культур. Протягом фестивалю в піраміді щодня проходять перформанси, лекції, виступи міжнародних артистів. Минулого року тут виступали Cirque du Soleil, Skrillex, Blondish і багато інших.
 
Цього року міжнародні та українські медіа-артисти вперше створять відео-проекцію і презентують медіа-арт програму на поверхні піраміди. Спеціально для цього наші медіа-артисти створять 7 відео-мапінг перформансів в головній цьогорічній тематиці Burning Man – Метамарфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджіталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація людини.
 
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ https://www.facebook.com/DigitalCultureUA/videos/869906666717182/
 
В одній з цих програм можуть бути представлені і твої роботи.
 
ДЛЯ ЦЬОГО ТРЕБА:
 
>>> До 15.08.2019 заповнюй АНКЕТУ – надана інформація в подальшому буде представлена в загальному каталозі артистів, які взяли участь у створенні проекту;
 
>>> Обери зі своїх робіт, які ти хочеш подати та елементи яких можуть бути використані при створенні відео-мапінг перфомансів, згідно з правилами Burning Man (дивись тут)
 
>>> Відібрані роботи оформи згідно з технічними вимогами та надішли посилання;
 
>>> Чим раніше ти надішлеш свої роботи, тим краще, тому зроби це вже сьогодні.
 
Цікавить участь всіх, хто створює крутий діджитал-контент в Україні: дизайн, графіку, спецефекти гри, фото, відео, VR, AR, оцифровує культурну спадщину. А також і тих, хто працює з традиційними формами мистецтва, – вони можуть взяти участь, представивши в свої роботи у форматі відео.
 
Унікальним є те, що проект проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства Закордонних Справ України, Міністерства Інформаційної Політики України, Американського Дому, Українського Інституту, міжнародного кемпу PlayAlchemist.
 
У тебе є шанс стати частиною великого українського арт-проекту на Burning Man вже цього року, і для цього навіть не потрібно їхати в пустелю – просто надсилай свої роботи. Спілкування, фото, відео та новини по проекту – в співтоваристві на fb.com/DigitalCultureUA/.
 
Залишилися запитання? Звертайтеся sveta@musicweek.ua, 067-502-20-58 – Світлана.

Джерело: oda.zt.gov.ua