Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Київська компанія капітально відремонтує дороги на трьох вулицях Житомира

Сьогодні, 05 липня, в прес-центрі міської ради відбулась технічна нарада щодо початку капітального ремонту доріг на вулицях міста Житомира. Тендер на виконання робіт виграла Київська компанія ПП «Автомагістраль», яка виконає капітальний ремонт площі Короленка, вул. Перемоги та вул. Велика Бердичівська. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Під час наради обговорили терміни та темпи виконання робіт, відрізки ділянок, які поетапно ремонтуватимуться, а також штрафні санкції у разі недотримання умов договору.

«Тендер проведено, виконавця робіт визначено. Тому можемо розпочинати ремонт доріг у місті. У зв’язку з виконанням робіт можливе ускладнення руху вулицями міста для громадського та приватного транспорту про, що будемо повідомляти заздалегідь і просимо мешканців міста віднестись з розумінням», – зазначив радник міського голови Олександр Черняхович.

Джерело: zhitomir.today