Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Х Кубок із міні-футболу на призи міського голови В. Мазура стартував у Бердичеві

Із 20-го червня у Бердичеві стартували футбольні ігри у рамках традиційного, цьогоріч ювілейного, Х-го, Кубка з міні-футболу на призи міського голови Василя Мазура. За Кубок боротимуться 14 команд. Організатори поділили їх на 4 групи: до групи «А» увійшли команди «Кармель», ДЮСШ-2 та ДЮСШ-3.

За лідерство у групі «Б» змагатимуться «Дніпровуд», «Верам» та «Адреналін». «Легіон», «S.W.S.», «Ліон» та «Прогрес» склали третю групу, а групу «D» – ДЮСШ-1, «Ніка», «Спарта» та «AYAS». Зрештою, у бажаючих взяти участь у цьогорічному Кубку нестачі не було, констатує директор ДЮСШ Бердичева Олександр Подгорчук.

Наразі вже відомі результати прем’єрних двобоїв у групах. За інформацією міської Федерації футболу, «Кармель» та ДЮСШ-2 зійшлися на нічиїй 3:3, а «Верам» поступився «Адреналіну» 1:4. З мінімальною перевагою 5:4 «Прогрес» обіграв «Легіон», а «S.W.S.» відверто познущався над «Ліоном» – 7:2. У групі «Д» «Ніка» в суху розправилася зі «Спартою» (2:0), а «AYAS» впевнено переміг ДЮСШ-1 із рахунком 5:2. Півфінали та фінальний бій за Кубок відбудуться напередодні Дня міста – 28 червня.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Джерело: www.trkvik.tv