Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Із села Петрушки до товариша у Малин. Поліція шукала мандрівника…

Виявляється, дитина вирішила як «справжній дорослий» поїхати до свого товариша у Малин, де його знайшли працівники поліції.

Повідомлення про зникнення неповнолітнього жителя села Петрушки, Києво-Святошинського району, надійшло до поліції о 23-й годині. Вкрай переполохана мати повідомила, що син пішов з дому близько 14 години і не повернувся.

За сигналом «Тривога» на пошуки хлопчика був піднятий особовий склад Києво-Святошинського відділу поліції, відділ ювенальної превенції поліції Київщини. Також були орієнтовані наряди поліції сусідніх районів та областей.

За допомогою камер відеоспостереження поліція встановили приблизний напрямок, куди міг зникнути хлопець. Спочатку шляхи його вели до столиці, а потім у напрямку міста Житомир.

Така пошукова оперативна робота «кипіла» майже 4 години. Не зважаючи на всі складнощі та нічний час, хлопчика вдалося швидко розшукати спільно з Житомирськими колегами.

Знайду поліцейські пригостили солодощами. А потім правоохоронці здійснили дитячу мрію – майстер-перукар зробив школяреві модну сучасну зачіску.

Джерело: infomalin.biz