Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

“Інтелектуальний Олімп міста”: Золоті медалісти-випускники Новограда-Волинського – 2019 (ФОТО)

Золота медаль

Найбільшою кількістю медалістів серед усіх шкіл міста Новограда-Волинського в 2019 році може похвалитися школа №4. Її випускники взяли всього 5 медалей, 4 з яких золоті та 1 срібна.

Трішки відстають за цим показником, але також не пасуть задніх – школа №7, ліцей № 11, школа №2 та ліцей №1.Всього ж по місту випустилось 16 золотих медалістів та 3 срібних.

Ну що ж, вітаємо справжню “золоту молодь” Новограда-Волинського, не ту, що тусить по клубам за гроші батьків, а справжню інтелектуальну молоду еліту міста. Вони цього гідні, своїми зусиллями та успіхами в навчанні вони довели, що мають право на це почесне звання.

ЗОЛОТО

1. Данюк Діана, Ліцей № 1

«11 років – тільки на відмінно, неодноразова переможниця і призерка олімпіад з математики, української мови, географії та хімії. Що ж… Робота виконана і я нею задоволена.

Упродовж цих років я вчилася жити й формувала світогляд, робила вибір і змінювала рішення, втрачала і здобувала, допомагала іншим і сперечалася, доводячи свою точку зору.

Я хочу подякувати рідним та близьким, які підтримували і розуміли мій вибір, які допомагали і надихали. Я обіцяю, що не підведу тих, хто завжди був поруч, і залишатимуся гордістю для вас».

Джерело: www.04141.com.ua