Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ відтепер збільшили: 70% від соціальної допомоги на кожну дитину

Уряд врегулював питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом «гроші ходять за дитиною». Відтепер грошове забезпечення батьків-вихователів ДБСТ збільшене і не має обмежень у розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.
 
Вчора, 26 червня, Уряд на засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків».
 

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів тепер буде збільшено грошове забезпечення для батьків-вихователів у дитячих будинках сімейного типу, прийомних батьків. Якщо раніше це було 35% від  соціальної допомоги на кожну дитину з обмеженням не більше 5-ти прожиткових мінімумів, то тепер батьки отримуватимуть 70% від соціальної допомоги на кожну дитину», – зазначають у Службі у справах дітей ОДА.

 
Нагадаємо, що на Житомирщині наразі функціонує 42 дитячі будинки сімейного типу та 186 прийомних родин. Так у дитячих будинках сімейного типу  виховують 277 дітей, а у прийомних родинах – 365 дітей.

Джерело: oda.zt.gov.ua