Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Громадській вбиральні біля фортеці поки що не бути


ПОДІЇ

Члени архітектурно-містобудівної ради обговорили пропозицію розмістити біля фортеці тимчасову торговельну споруду з громадською вбиральнею.

Городяни давно наполягають на появі туалету в зоні відпочинку за міським Палацом культури. За місяць до "Лесиних джерел", запланованих  на 26, 27 та 28 липня, питання знову стало актуальним.

Посадовці розглядали можливість встановити туалет разом із торговельною точкою, що буде його обслуговувати, між Палацом культури та багатоповерхівкою на площі Лесі Українки, 5.

Про це говорили й депутати. Під час обговорення вони нагадали, що існують декілька ескізних пропозицій як саме має виглядати територія фортеці. Є також Генеральний та план зонування Новограда-Волинського. У цих документах така торговельна точка не передбачена. Місце, де б мали розташувати туалет і магазин, в цих документах окреслене як центральна громадсько-ділова зона, яка в перспективі комплексної забудови території планують підлаштувати під зону відпочинку. 

За матеріалами відділу інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

Джерело: novograd.city