Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма відвідав музичне училище

Голова обласної ради Володимир Ширма 11 липня відвідав Житомирське музичне училище ім. В. С. Косенка, що є комунальним закладом обласної ради, де обговорив із керівництвом проблемні питання і можливості їх вирішення. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Житомирське музичне училище – один із найстаріших навчальних закладів України, що веде свою історію з 1905 року. Будівля, де зараз розміщується заклад, зведена у 1972 році, і з того часу накопичилось чимало проблем, передусім тих, що стосуються ремонту та облаштування приміщень і будівлі.

Як наголосила директорка закладу Ганна Бродська, яка очолює училище з лютого 2019 року, з часу будівництва жодного разу не проводилось ніяких капітальних ремонтів, тож більшість приміщень та сама будівля потребують оновлення. Зокрема,  першочергово необхідно відремонтувати дах, каналізацію, спортивну та актову зали, фасад будівлі.

Деякі ремонтні роботи у закладі робляться власними силами, зокрема, відремонтовано коридор на одному з поверхів, окремі приміщення тощо, проте на все не вистачає коштів.  Тож керівниця вирішила звернутися до очільника обласної ради щодо виділення коштів на проведення ремонту в училищі.

Володимир Ширма зазначив, що «при формуванні бюджету на наступний рік будемо закладати кошти на потреби закладу. Зрозуміло, що все одразу зробити не зможемо, на це потрібно чимало коштів, але поступово будемо все робити».

Джерело: zhitomir.today