Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Голова облради Володимир Ширма під час візиту Бердичівського госпіталю ветеранів наголосив на необхідності проведення капітального ремонту у закладі (ФОТО)

Голова обласної ради Володимир Ширма 7 серпня під час візиту КНП «Госпіталю ветеранів війни», що у Бердичеві, наголосив на необхідності проведення капітального ремонту як мінімум одного лікувального корпусу закладу. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради.

Мова йде про споруду 1920 року будівництва, де знаходиться гастроентерологічне, фізіотерапевтичне та відділення ЛФК.

Як зауважив Володимир Ширма, саме цей заклад вважається базовим і серед афганців, і серед учасників АТО/ООС та інших бойових дій.

«Я постійно спілкуюсь з ветеранами, учасниками бойових дій, розпитую де для них найкраще та найкомфортніше перебувати, проходити лікування. Найчастіше називають саме Бердичівський госпіталь», – сказав він під час спілкування з керівником закладу Павлом Журбенком.

Також Володимир Ширма зазначив, що проведення капітального ремонту закладу силами лише одного обласного бюджету неможливе. Як і у випадку закупівлі ангіографа, тут теж потрібна консолідація усіх місцевих бюджетів області. Також голова обласної ради пропонуватиме включити заклад у список об’єктів, що фінансуватимуться з коштів ДФРР.

«Адже госпіталь для ветеранів  – це заклад реабілітації та лікування учасників бойових дій, ветеранів не на одне десятиріччя», – наголосив очільник депутатського корпусу.

За 7 місяців поточного року у КНП «Госпіталь ветеранів війни» пройшли повний курс лікування 973 учасника АТО/ООС, майже 1100 учасників бойових дій. Станом на 7 серпня у госпіталі перебувають 62 учасника АТО/ООС.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики в Житомирській області налічується 12 445 учасників АТО/ООС.

Джерело: zhitomir.today