Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Фоторепортаж з «Піратської вечірки» від Павла Дзюблика

Вміла добре готувати, та не вміла подавати!

Десь так можна було сказати про допис Павла Дзюблика у фейсбук про відкриття дитячого майданчика та «Піратську вечірку» в Малині.

Фото не заохочували читати текст, який на фоні неякісних світлин виглядав буденно, хоч подія для Малина не рядова — відкривали досить великий дитячий майданчик та майданчик зі спортивними тренажерами.


«Взірець» фотомистецтва зі сторінки нардепа — так краще не робити (якщо звісно ви не шукаєте чорну кішку в темній кімнаті)

«У День молоді в найбільшому місті мого виборчого округу відбулося урочисте відкриття найсучаснішого дитячого майданчика — неймовірна «Піратська вечірка».
Дякую за присвоєне звання «Капітана». Пишаюся, що довіряєте мені і я можу вести за собою.
Певен, що цей корабель стане справжньою окрасою парку в Малині та знахідкою для дітвори. Для більш старших жителів міста поряд встановлено комплекс зі спортивними тренажерами.
Люди кожної вікової групи зможуть знайти собі заняття до душі на цьому острівці дозвілля. Я ж прошу берегти все це, так як тепер це Ваше майно — надбання міста і його жителів.
500 тис грн залучено мною наприкінці зими на цей комплекс субвенцією з державного бюджету, співфінансування та встановлення ж — за рахунок міста.
Крім того, виконана обіцянка й по залученню мною коштів на очистку ставків у міському парку.
Багато зроблено — ще більше зробимо» — написав нардеп Павло Дзюблик.

Ситуацію з фото від нардепа виправили організатори з агентства «Бастет», які зафіксували цей день у якісних світлинах, які ми і пропонуємо вам переглянути.

«Офіциоз» видався не дуже офіційним. Перед такою публікою багато не поговориш.

Полундра! Тікай хто куди!

А ось і перші перешкоди на шляху до скарбів…

Чарівники та чарівниці творять диво…

Флагман малинської флотилії виявився досить містким та міцним, зібравши на палубу всіх юнг, штурманів та капітанів.

Джерело: infomalin.biz