Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Екологи провели заміри на полігоні твердих побутових відходів Новограда-Волинського

Полігон

Держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу 20 червня 2019 року спільно з Управлінням ДСНС України у Житомирській області здійснено виїзд на полігон твердих побутових відходів міста Новограда – Волинського з метою оцінювання ситуації щодо забруднення довкілля внаслідок загоряння біогазу в нижніх шарах відходів, що призвело до анаеробного горіння з надходженням в атмосферне повітря забруднюючих речовин. 

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Фахівцями служби встановлено, що силами підрозділів ДСНС в області вживаються вичерпні заходи щодо пожежогасіння та припинення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. Також, працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено вимірювання нормативів гранично-допустимої концентрації на межі санітарно – захисної зони. 

Зокрема в повідомленні зазначається, що такий факт став можливим в зв’язку з численними порушеннями під час експлуатації та утримання полігону, що протягом останніх років неодноразово фіксувались Державною екологічною інспекцією.

Джерело: www.04141.com.ua