Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Європейський банк реконструкції і розвитку надав «Юніграну» кредит у розмірі 8,7 млн ​​євро

Європейський банк реконструкції і розвитку надав виробнику будматеріалів "Юнігран" (Київ) кредит у розмірі 8,7 млн ​​євро на розширення транспортного парку та підвищення енергоефективності.

Про це повідомила прес-служба ЄБРР, передає БізнесЦензор.

Інвестиційна програма компанії передбачає закупівлю до 70 нових залізничних вагонів і спеціалізованих вантажних автомобілів з системами GPS-стеження. Програма енергомодернізації забезпечить економію енергії до 30% щорічно, скорочення викидів діоксиду вуглецю на 8,1 тис. тонн до 2020 року.

Кредитні кошти також будуть доповнені грантом за програмою FINTECC в розмірі 17,4 тис. Євро для аналізу енергетичних показників, визначення можливостей з метою підвищення енерго- та ресурсоефективності групи компаній "Юнігран".

ТОВ "Юнігран" створено в 1996 році. Є одним з провідних виробників гранітної крихти і щебеню в Україні.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власниками компанії вказані кіпрська Westgrinite Holdings Limited (99%) і ТОВ "Юнігран-сервіс" (1%). Кінцевим бенефіціаром числиться Ігор Наумець. 

Джерело: infomalin.biz