Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Двоє підприємців Житомирщини розвивають власний бізнес за фінансової підтримки проекту «Рука допомоги»

140,6 тис. грн фінансової допомоги отримали двоє підприємців Баранівської ОТГ у рамках пілотного проекту «Рука допомоги». На що спрямували кошти, які умови праці створили – оглянула 24 липня обласна комісія з реалізації проекту. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

У 2018 році відповідно до умов проекту поворотну безвідсоткову фінансову допомогу отримали у Баранівській ОТГ 2 учасника: Валентин Багрій та ПП «Термінал – Сервіс».

Валентин Багрій, зареєструвавшись підприємцем, започаткував власну справу з надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО). Фінансова допомога у сумі 70,2 тис. грн спрямована на придбання необхідних матеріалів для будівництва приміщення під СТО та інструментів для роботи. 

ПП «Термінал – Сервіс», працевлаштувавши двох осіб (один – з числа членів малозабезпечених сімей, другий – учасник АТО), отримало фінансову допомогу у сумі 70,4 тис. грн для закупівлі ґрунтообробної техніки. Учасники поінформували членів комісії щодо виконання умов пілотного проекту. Зокрема, Валентин Багрій здійснює послуги з ремонту автомобілів, своєчасно сплачує податки та страхові внески, розпочав будівництво власного приміщення під СТО.

На ПП «Термінал – Сервіс» у січні 2019 року відповідно до умов договору було створено 2 робочих місця та працевлаштовано на посаду тракториста Сицінського Р. А. та на посаду комірника Стрільчука Д.М. Виплата заробітної плати та обов’язкових платежів до бюджету здійснюється своєчасно.

Зазначений проект за підтримки Світового банку впроваджувався Міністерством соціальної політики України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1154 на території Баранівської ОТГ. Метою його є відпрацювання практики допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та повернення таких громадян на ринок праці.

Джерело: zhitomir.today