Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

Дві житомирські спортсменки, в складі збірної України, взяли участь у на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате (ФОТО)

З 27 по 29 червня в м. Прага (Чехія) відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Від нашого міста у складі збірної України брали участь дві спортсменки Чорноока Вероніка (кадети), Ковальчук Діана (юніорка).

Чорноока Вероніка провела 4 поєдинки, у фіналі поступилася литовці, і посіла 2 місце.

Ковальчук Діана на жаль програла в першому поєдинку іспанці, яка потім і стала чемпіонкою», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Житомирська спортсменка Анастасія Світківська – виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Житомирянка Вероніка Кратюк в складі збірної України стала володарем Кубку Світу з Кунгфу.

Джерело: zhitomir.today