Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

До дня протидії торгівлі людьми у Житомирі відбудуться інформаційні акції та показ фільму

Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у рабство. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу.
 
За оціночними даними Міжнародної організації з міграції, за роки незалежності України від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч осіб. Українці потерпають від сучасного рабства як усередині країни, так і за кордоном.
 
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
 
У Житомирі цього дня планується провести заходи на трьох локаціях:

  • Центральний автовокзал
  • Вулиця Михайлівська
  • Кінотеатр «Україна»

З 10:00 у приміщенні Центрального автовокзалу міста Житомира проходитиме просвітницька акція: будуть розміщені інформаційні плакати, на екранах транслюватимуться тематичні відеоролики, а суб’єкти взаємодії з питань протидії торгівлі людьми роздаватимуть листівки та спілкуватимуться з людьми.
 
Із 15:00 до 16:00 на вулиці Михайлівській відбудеться інформаційна акція «#ПротиДІЙ Торгівлі людьми». Мета події — привернути увагу громадян, а особливо молоді, до прихованих ризиків, з якими можна зіштовхнутися через дії нелегальних (тих, які не мають відповідної ліцензії) фірм-посередників із працевлаштування за кордоном.
 
О 18:00 у кінотеатрі «Україна» відбудеться безкоштовний показ та обговорення документальної стрічки «Жінка в полоні».
 
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати просвітницькі заходи, дізнатися більше про небезпеки сучасного рабства і поширювати цю інформацію.
 
ПротиДІЙмо торгівлі людьми разом!

Джерело: oda.zt.gov.ua