Новини Житомира, Бердичіва, Коростеня, Новоград-Волинського та Малина || Новости Житомира, Бердичева, Коростеня, Новоград-Волынского и Малина

До Дня фізичної культури і спорту нагороджено представників СК «Оазис»

До професійного свята велика група працівників сфери фізичної культури та спорту нагороджена відзнаками Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА». Серед нагороджених є і представники Малинщини.

Зокрема, медалі «ЗА СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ» вручені тренерам Малинського Спортивного клубу «Оазис» Андрію Миколайовичу Ляшенко, заслуженому тренеру України, майстру спорту СРСР міжнародного класу з підводного спорту, та Деловій Ірині Олександрівні, заслуженому тренеру України, майстру спорту України з підводного спорту – за підготовку призерів Чемпіонатів та Кубків України 2016-2019 років з плавання в ластах: Сайко Анастасії, Салімовського Валентина, Меренника Германа, Шевченка Михайла, Веретиа Олега, Гур’єва Миколи.

Такої ж нагороди удостоєна тренер СК «Оазис» Марина Олександрівна Годована, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з підводного спорту – за підготовку призерів Чемпіонату України 2018 року з плавання в ластах: Науменка Романа, Хованова Дениса, Карамишева Владислава.

Крім того, спортсменка Малинського Спортивного клубу «Оазис» Єлизавета Зубко нагороджена ГРАМОТОЮ Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Василь Степаненко,
Заслужений тренер України,
президент Спортивного клубу «Оазис»

Джерело: infomalin.biz